За минулу добу кількість киян, що захворіли на коронавірус, збільшилася ще на 31 людину. Один випадок – летальний. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Кількість киян, що захворіли на коронавірус, збільшилася за минулу добу на 25 людей. На сьогодні в столиці вже 214 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Без державної допомоги столична влада не зможе фінансово забезпечити пів мільйона киян, які вимушено взяли відпустки за свій рахунок через впроваджені обмежувальні заходи з протидії коронавірусу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу ZIK.
Мер Києва Віталій Кличко вкотре назвав кількість апаратів штучної вентиляції легень у столиці. Про це він повідомив, відповідаючи на запитання журналістів під час щоденної онлайн прес-конференції.
В період з 23 по 31 березня столичні вогнеборці 112 разів виїжджали на гасіння підпалів сухої трави. Вогнем було охоплено сумарно понад 27 гектарів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
Мер Києва Віталій Кличко закликав киян відсвяткувати Великдень вдома і не відвідувати місця масового скупчення людей.
У медичних закладах столиці розпочали практику обов’язкового тестування всіх хворих на різні види пневмонії. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
У неділю, 5 квітня, столична влада розпочне процес відключення опалення у житлових будинках міста. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
Мер Києва Віталій Кличко закликав киян, до яких звертатимуться фахівці Моніторингового центру запобігання поширенню COVID-19, надавати їм інформацію щодо своїх контактів за останніх 14 днів. Про це він заявив під час онлайн прес-конференції.
Уже 189 осіб в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. За минулу добу в Києві захворіли ще 28 людей, двоє з них померли. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.