Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.
«Міська влада – відкрита та завжди співпрацює з правоохоронними органами в запобіганні корупції. В розслідуванні справи щодо першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, зокрема. Щоб розслідування було неупередженим і не було закидів у якомусь впливі чиновника високого рангу, яким є Поворозник, він написав заяву про відсторонення його від виконання обов’язків на час розслідування, – сказав Кличко. – Я вважаю це правильним кроком. Тому відсторонив його від виконання обов’язків. І поклав виконання обов’язків першого заступника голови КМДА на Валентина Мондриївського», – повідомив Кличко.
Він також зазначив, що столична влада очікує на оперативне та неупереджене розслідування справи.
«Ми розраховуємо на оперативне, об’єктивне і відкрите розслідування цієї справи. Справедливо та без політики!», – наголосив Віталій Кличко.