< НАЗАД

Кличко: Місто закупило на 101 мільйонів гривень препаратів для медзакладів, де лікують хворих на коронавірус

22.04.2020

“Департамент охорони здоров’я за кошти резервного фонду бюджету столиці закупив ліки, які застосовують для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Йдеться про 17 найменувань медичних препаратів. Це: антибіотики, противірусні та протизапальні препарати, інші медикаменти. На їх закупівлю місто виділило 101 мільйон гривень. І доставка ліків уже розпочалася у визначені опорні лікарні для прийому хворих на коронавірус”, – сказав мер Києва.

Він зауважив, що це – суттєва допомога і додатковий ресурс для столичних лікарень. Адже закупка лікарських засобів з 1 квітня – з початку другої хвилі медичної реформи – відбувається безпосередньо медзакладами. – За кошти Національної служби здоров’я, і цих грошей не вистачає.