“Хочу зазначити, що збільшується в столиці і кількість хворих на грип та ГРВІ. За даними «Київського міського лабораторного центру МОЗ України», минулого тижня в Києві зареєстрували майже 15 тисяч хворих. Із них: 8,5 тисяч дорослих та понад 6 тисяч дітей. Більш, як 60% хворих дітей – шкільного віку”, – сказав мер Києва.
Він зазначив, що до медзакладів міста госпіталізували 754 людини, серед них – 80 дітей.
Віталій Кличко закликав киян берегтися. А при перших ознаках хвороби – звертатися до лікарів.