Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.
«Хочу відзначити роботу «Київський міського лабораторного центру МОЗ України». Та подякувати його фахівцям, які працюють у дуже напруженому режимі, – сказав мер. – Бо, якщо до пандемії у вірусологічній лабораторії методом ПЛР робили до 200 дослiджень на рік, то за минулий рік, тільки на COVID-19, дослідили 250 тисяч зразків біоматеріалу! Це не враховуючи дослідження на iншi вiруснi iнфекцiї», – повідомив Віталій Кличко.