< НАЗАД

Кличко: У Київському міському лабораторному центрі за час пандемії здійснили 250 тисяч ПЛР-досліджень

05.03.2021
У Київському міському лабораторному центрі за час пандемії здійснили 250 тисяч ПЛР-досліджень.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу відзначити роботу «Київський міського лабораторного центру МОЗ України». Та подякувати його фахівцям, які працюють у дуже напруженому режимі, – сказав мер. – Бо, якщо до пандемії у вірусологічній лабораторії методом ПЛР робили до 200 дослiджень на рік, то за минулий рік, тільки на COVID-19, дослідили 250 тисяч зразків біоматеріалу! Це не враховуючи дослідження на iншi вiруснi iнфекцiї», – повідомив Віталій Кличко.