Захворіли: 632 жінки віком від 18 до 97 років, 406 чоловіків віком від 18 до 91 року. А також 47 дівчаток від 4 місяців до 17 років та 36 хлопчиків від 2 місяців до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 291 пацієнта. Одужала минулої доби 291 людина. Загалом коронавірус подолали 99 880 киянин.
“Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі – 175, Дарницькому – 169 та в Дніпровському – 160″, – зазначив Віталій Кличко.