Захворіли: 606 жінок віком від 18 до 94 років, 432 чоловіки віком від 18 до 91 року. А також 34 дівчинки та 20 хлопчиків від 7 місяців до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 148 пацієнтів. Одужали минулої доби 666 людей. Загалом коронавірус подолали 100 546 киян.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 226, Деснянському – 189 та в Голосіївському районі – 97 випадків» – зазначив Віталій Кличко.