< НАЗАД

Кличко: Київрада звернеться до Кабміну щодо нового порядку ввезення гуманітарної допомоги, який паралізує волонтерську діяльність в Україні

23.11.2023

Київрада звернеться до уряду розпочати діалог із волонтерами та не ускладнювати їх роботу у допомозі армії, переселенцям і ветеранам. Бо постанова Кабміну щодо нового порядку ввезення гуманітарної допомоги буквально паралізує волонтерську діяльність в Україні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми повинні звернутися до уряду, аби не допустити колапсу із ввезенням гуманітарної допомоги, який загрожує внаслідок «екзотичних» рішень центральної влади. Бо постанова уряду щодо нового порядку ввезення гуманітарної допомоги буквально паралізує волонтерську діяльність в Україні. І точкові правки, внесені кабміном минулого тижня, не вирішують питання, – зазначив мер Києва. – Ми звертаємося до уряду розпочати змістовний діалог із волонтерами і дослухатись до їх аргументів. Та не ускладнювати роботу людей, які допомагають армії, переселенцям, ветеранам. Зробити все, щоб Україна, через надумані перепони, не залишилася без гуманітарної допомоги», – наголосив Віталій Кличко.