< НАЗАД

Кличко: Київрада передасть Генштабу ЗСУ ще 500 мільйонів гривень та 300 мільйонів додатково спрямує столичним військовим частинам

23.11.2023

Сьогодні Київрада на своєму засіданні спрямує Генштабу Збройних сил України прямою субвенцією ще 500 мільйонів гривень. А також 300 мільйонів передасть з резервного фонду через програму «Захисник Києва» столичним військовим частинам, які звернулися до влади міста за допомогою. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку сесії Київради.

«Сьогодні серед важливого на засіданні Київради – коригування цьогорічного кошторису міста. В тому числі, знову спрямуємо гроші нашим захисникам. Із передбачених містом на підтримку сил безпеки та оборони понад 6,2 мільярдів гривень передамо 500 мільйонів прямою субвенцією Генштабу Збройних сил України. Це кошти за програмою «Захисник Києва». Також із резервного фонду спрямуємо додатково на програму ще 300 мільйонів гривень, які підуть київським військовим частинам, що звернулися до нас за допомогою», – заявив Віталій Кличко.

Мер Києва нагадав, що раніше столиця спрямувала з бюджету міста Міністерству оборони, Генштабу 300 мільйонів гривень. А на позаминулому, позачерговому, засіданні Київрада виділила майже 1,5 мільярди гривень додаткових коштів тим, хто захищає Україну.  Із них: 980 мільйонів – Збройним силам. 100 мільйонів гривень – Нацгвардії України. Це кошти на придбання автотранспорту, БПЛА, оптичних прицілів, приборів нічного бачення, ремонт та відновлення техніки та інше найнеобхідніше нашим захисникам.