Комунальна корпорація «Київавтодор» отримала нову спецтехніку для обробки доріг – 9 нових автомобілів Ford з універсальним обладнанням. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав мер столиці Віталій Кличко. Також він опублікував відео про те, як працює ця техніка.
Двоє водіїв столичних трамваїв – Василь Галів та Олена Кравець – поїдуть вперше представляти Київ та Україну на Чемпіонаті Європи з майстерності водіння трамваїв – European Tramdriver Championship – 2020, що відбудеться в травні в Румунії. Відео про роботу водіїв з серії “Люди твого Києва” Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Столична влада продовжить виплачувати надбавки медикам та освітянам. На них у міському бюджеті передбачено загалом понад 1,6 млрд грн. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття сесії Київради.
До кінця цього року міська влада планує побудувати розв’язку на вулиці Богатирській та з’єднати її з Великою окружною. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки робіт на вулиці Богатирській.
До кінця цього року столична влада планує придбати близько 70 сучасних екологічних автобусів. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Будівельники встановили перші балки для майбутньої частини Подільсько-Воскресенського мостового переходу над Русанівським озером. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав мер столиці Віталій Кличко. Також він оприлюднив відео про те, як встановлювали першу балку.
46 житлових будинків, що не є об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельними кооперативами, здійснили капітальні ремонти у співфінансуванні з містом. Про це мер Києва Віталій Кличко розповів у дописі до відео, що опублікував у соціальній мережі Facebook.
Мер Києва Віталій Кличко через свою сторінку у соціальній мережі Facebook подякував правоохоронцям за оперативне затримання вандалів, які в ніч на 29 січня пошкодили LED-підсвітку перил на Алеї художників.
Мер Києва Віталій Кличко розповів про те, як столицею можна пересуватися автівкою швидше, економлячи час і пальне.
Міська влада передала Подільському управлінню поліції Києва фото та відео матеріали, на яких зафіксовано групу молодиків, які пошкодили підсвітку на Алеї художників. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав мер столиці Віталій Кличко. Також він оприлюднив відео та фотографії вандалів.