< НАЗАД

Кличко: У Києві зареєстровані ще три випадки захворювання на коронавірус

25.03.2020
“У Києві збільшується тривожна статистика. Сьогодні вдень додалися ще 3 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Дані ми отримали від Державної установи “Київський міський лабораторний центр МОЗ України”. Кількість киян, які захворіли на COVID-19, зросла до 34 осіб, – зазначив Кличко. 
 
Так, за словами мера Києва, всі троє киян, у яких лабораторні дослідження підтвердили діагноз, – чоловiки віком 31 рік, 36 років та 67 років. Двоє з них нещодавно повернулися з Ізраїлю, один – з Об’єднаних Арабських Еміратів.
 
”Усі троє пацієнтів госпітальзовані до Олександрівської лікарні столиці”, – повідомив Віталій Кличко.