Коронавірус виявили ще в 1377 киян. 23 хворих померли. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.
Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради схвалити проект бюджету міста на 2021 рік. Також депутати мають ухвалити проект Програми економічного та соціального розвитку столиці на 2021-2023 роки. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради.
У Києві за минулу добу виявили 1381 хворого на коронавірус. 30 людей померли. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.
Київська міська рада перерозподілила видатки загального фонду бюджету міста на 2020 рік та спрямувала 402 млн грн департаменту транспортної інфраструктури КМДА – на підтримку транспортних підприємств міста – “Київпастрансу” та “Київського метрополітену”. За таке рішення проголосували 114 депутатів.
Київрада спрямувала зекономлені 422 мільйони гривень медичного бюджету 2020 року на лікування хворих на COVID-19 та підтримала рішення про збільшення доплати до зарплатні медиків вторинної ланки медзакладів із січня 2021 року. Таке рішення підтримали 115 депутатів.
Мер Києва Віталій Кличко закликав депутататів Київради ухвалили питання щодо підтримки столичних медиків. – Аби з січня 2021 року щомісяця медики комунальних лікарень столиці отримували надбавки до своєї зарплатні з міського бюджету: лікарі – 5 тисяч гривень, медсестри – 4 тисячі, молодший медперсонал – 2 тисячі гривень.
1159 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу.Померли 26 людей. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.
У столиці від коронавірусу помирає більше чоловіків, ніж жінок. Найвища смертність серед людей за 65 років. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
Через коронавірус у Києві на карантин зачинені 3 школи та 5 дитячих садочків. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.
У вівторок, 22 січня, на позачерговому засіданні, що скликав мер Києва Віталій Кличко, депутати Київради повинні розглянути, зокрема, питання про збільшення із січня 2021 року доплат столичним медикам. Про це Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.