«Хочу зазначити, що трохи зменшується кількість хворих, у яких лікарі діагностують грип та ГРВІ. За даними «Київського міського лабораторного центру МОЗ України», минулого тижня в столиці зареєстрували понад 10,5 тисяч хворих. Із них: більш, як 7,5 тисяч дорослих та понад 3 тисячі дітей. Половина хворих дітей – шкільного віку», – повідомив Кличко.
За його словами, до медзакладів госпіталізували 573 людини, у тому числі – 14 дітей.
«Іще раз закликаю всіх берегтися. Одягатися тепло. Дотримуватися елементарних правил. Не займатися самолікуванням! І при перших же ознаках хвороби – звертатися до лікарів», – наголосив Віталій Кличко.