< НАЗАД

Кличко: Ми не чекали заяв і звернень державної влади для того, аби допомагати бізнесу

20.03.2021

Місцева влада не чекала звернень державної влади для того, аби допомагати малому та середньому бізнесу. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

«Ми не чекали звернень представників державної влади  для того, щоб допомагати столичному бізнесу. В минулому році, розуміючи наскільки складна ситуація, ми звільнили бізнес від сплати пайової участі, вдвічі зменшили вартість оренди комунальних площ, надали інші преференції  підприємцям. І робимо все для того, щоб допомогти малому і середньому бізнесу, який багато втратив у цих складних умовах», – сказав Кличко.

Він підкреслив, що допомога бізнесу від  державної та місцевої влади  має бути справедливою.

«Не будемо нагадувати, наскільки зменшились місцеві бюджети. Держава обов’язково повинна допомогти малому і середньому бізнесу. Це вкрай важливо! Без перекладання відповідальності виключно на місцеві бюджети – взяти і допомогти. Цього очікує бізнес», – підкреслив Віталій Кличко.