Захворіли: 608 жінок віком від 18 до 92 років, 400 чоловіків віком від 19 до 90 років. А також 41 дівчинка від 3 днів до 17 років та 21 хлопчик від 2 до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 126 пацієнтів. Одужала минулої доби 541 людина. Загалом коронавірус подолали 101 345 киянин.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі – 191, Дарницькому – 177 та в Оболонському – 143 випадки», – зазначив Віталій Кличко.