«Ситуація з навчальним процесом у столиці – контрольована. На сьогодні в Києві працюють усі школи та дитячі садочки. На карантин зачинені тільки окремі групи чи класи в деяких виховних та навчальних закладах», – сказав Кличко.
Так, за словами мера, на дистанційному навчанні перебувають 112 класів у 70 школах столиці.
«Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 154. Також хворіє 79 педагогів», – зазначив мер столиці.
У дитячих садочках, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 36 груп у 32 садках.
Наповненість дітей у садочках – майже 50 відсотків.
«Нагадаю, що з огляду на негоду, яка вже кілька днів вирує в столиці, ми запропонували батькам, у кого є така можливість, поки залишати дітей вдома, – сказав Кличко. – Педагогічні колективи київських шкіл організували навчальний процес у змішаному форматі – з можливістю для школярів і дистанційного навчання», – повідомив Віталій Кличко.