“Хочу зазначити, що трохи зменшується в столиці кількість хворих, у яких лікарі діагностують грип та ГРВІ. За даними «Київського міського лабораторного центру МОЗ України», минулого тижня в столиці зареєстрували близько 10 тисяч хворих”, – сказав Кличко.
Мер Києва зазначив, що серед них – більш, як 6 тисяч дорослих та понад 3,8 тисяч дітей. Понад 43% хворих дітей – шкільного віку. До медзакладів госпіталізували 639 людей, зокрема і 56 дітей.
“Тому ще раз закликаю всіх берегтися. Дотримуватися елементарних правил. І при перших же ознаках хвороби – звертатися до лікарів”, – наголосив Віталій Кличко.