< НАЗАД

Кличко: В столиці виявили за минулу добу 215 хворих на коронавірус. Померли 16 людей

31.01.2021

«У Києві за минулу добу виявили 215 хворих на коронавірус. Померли 16 людей. Усього за період пандемії в столиці 2365 летальних випадків від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 128 389», – повідомив Кличко.

Захворіли: 117 жінок віком від 19 до 83 років і 88 чоловіків віком від 18 до 86 рокiв. А також 2 дівчинки 1 і 3 років та 8 хлопчиків від 4 місяців до 17 років. Захворіли, зокрема, 10 медиків.

До лікарень столиці минулої доби  госпіталізували 26 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за добу 707 людей. Усього коронавірус подолали 68 558 мешканців столиці.

 «Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 76, у Дніпровському – 51 та в Святошинському районі — 25 випадків, – зазначив мер Києва.- Дотримуйтесь елементарних правил! Бережіть себе та тих, хто поруч!» – наголосив Віталій Кличко.