«Кількість виявлених хворих у Києві за минулу добу – 161. Померли 5 людей. Всього коронавірус забрав життя 2370 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 128 550», – повідомив Кличко.
Захворіли: 82 жінки віком від 18 до 88 років, 73 чоловіка віком від 19 до 81 років, 2 дівчинки віком 5 та 7 років та 4 хлопчики від 1 до 11 років.
Захворіли, зокрема, четверо медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 45 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 764 людини. Всього коронавірус подолали 69 322 мешканці Києва.
«Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 70, в Дарницькому — 48 та в Святошинському районі – 12 випадків, – зазначив мер. – Дбайте про своє здоров’я! Бережіть себе та тих, хто поруч!», – наголосив Віталій Кличко.