< НАЗАД

Кличко привітав українців з Новим Роком та Різдвом

30.12.2020

“Друзі! Ми пройшли цей рік. А це вже добре. Так, усім було складно. Але ми не зневірились. Ми працювали, підтримували один одного. Ми почали більше цінувати близьких. І бачити приємне навколо. Більше любити своє місто і його красу, радіти простим речам. Я вважаю, що за минулий рік ми стали сильнішими і добрішими. Тому ми все подолаємо. Разом! – звернувся Кличко до українців. – Я бажаю вам миру, добра, міцного здоров’я і віри в дива! З Новим роком та Різдвом Христовим! Бережіть себе!” – сказав Віталій Кличко.