До лікарень столиці госпіталізували 79 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за добу 547 людей. Усього коронавірус подолали 39 403 мешканці столиці.
Найбільше випадків захворювання виявили в Святошинському районі – 302, Дарницькому – 195 та Солом’янському районі – 174 випадки.
“Нехай свята будуть безпечними для вашого здоров’я – дотримуйтесь елементарних правил, одягайте маску, користуйтесь антисептиком, не забувайте про соціальну дистанцію! Бережіть себе!” – наголосив Віталій Кличко.