< НАЗАД

Кличко розповів скільки пасажирів скористалися громадським транспортом за останніх кілька днів

27.05.2020

«Як ви знаєте, з 23 травня в Києві відновив свою роботу в звичайному режимі наземний громадський транспорт. На лінії вийшли тролейбуси, трамваї, автобуси та маршрутні таксі. З дотриманням санітарних норм та регламентів громадський транспорт КП «Київпастранс» перевіз з 23 травня майже 835 тисяч пасажирів, – сказав мер. – Із 25 травня поїхало і київське метро. В перший день роботи метрополітеном скористалися 310 тисяч людей. Учора, 26 травня, метро перевезло 463 тисячі пасажирів», – повідомив Кличко. 

Він нагадав, що до пандемії пасажиропотік в столичній підземці був понад півтора мільйона людей щодоби.

Мер вкотре закликав пасажирів не нехтувати правилами і берегти своє здоров”я.

«Із висновків після перших двох днів роботи метро – на жаль, не всі пасажири дотримуються соціальної дистанції, не всі носять маску. А в метрополітені та наземному транспорті, нагадаю, обов`язковий масковий режим! Тому не нехтуйте правилами. Не наражайте на небезпеку себе та людей, які поруч. Бо, я вже наводив цю цифру, – 34 відсотки заражень відбуваються саме в громадському транспорті. І в нинішній ситуації ним слід користуватися тільки в разі нагальної потреби, – сказав мер. – У метро, в часи пік, щоб не створювати великого скупчення людей, тимчасово будуть обмежувати вхід на деякі станції. Треба буде трохи зачекати біля входу – дотримуючись дистанції і в масці», – підкреслив Віталій Кличко.