< НАЗАД

Кличко: У столичних лікарнях від коронавірусу лікуються 154 людини

27.05.2020

“Сьогодні в стаціонарах міських лікарень із діагнозом коронавірус перебувають 154 пацієнти. В тому числі, троє дітей. 46 хворих у важкому стані. Один із них підключений до апарату штучної вентиляції легень”, – повідомив Кличко.

Із підозрою на коронавірус, за словами мера, в лікарнях столиці сьогодні 91 людина. Зокрема, і п’ятеро дітей.

“Також тестують на COVID-19, як я говорив, усіх хворих на пневмонію. Їх сьогодні в стаціонарах медзакладів 322 особи. Тільки за минулу добу з діагнозом пневмонія госпіталізували 59 мешканців столиці”, – зазначив Віталій Кличко.