
“Кiлькiсть киян, у яких за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, збiльшилась ще на 41 людину. 5 із них – медики. На сьогодні в столиці вже 1494 підтверджених випадки захворювання на COVID-19”, – повідомив Кличко.
Так, серед тих, що захворіли: 22 жінки віком від 29 до 83 років та 19 чоловікiв від 21 до 84 років. Один з них – iз Києво-Печерської Лаври і один – священник із Храму преподобного Феодора Освяченого, що вулиці Овруцькій у столиці.
“Не треба недооцінювати загрозу та нехтувати елементарними правилами безпеки! Особливо, під час послаблення обмежень. Щоб увесь цей час карантину не виявився марним. Щоб не сталося стрімкого зростання кількості інфікованих.
Бережіть себе!” – наголосив Віталій Кличко.