“Ще в 17 мешканців столиці лабораторно підтвердили за минулу добу захворювання на коронавірус. 1 випадок, на жаль, – летальний. На сьогодні в Києві вже 1511 підтверджених випадків захворювання на COVID-19”, – повідомив Кличко.
Так, серед тих, що захворіли: 6 жінок віком від 55 до 68 років та дівчинка, якій 6 місяців. А також 10 чоловікiв від 30 до 80 років. У лікарні столиці госпіталізували 9 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.
“Бережіть себе та людей, які поруч! Не нехтуйте елементарними правилами безпеки”, – закликав Віталій Кличко.