< НАЗАД

Кличко: Вірус наступає. В Києві захворіла ще 31 людина. Один випадок – летальний

05.04.2020
“Вірус наступає. На сьогодні в столиці вже 245 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Захворіли: 18 жінок віком від 21 до 78 років та 13 чоловіків від 19 до 78 років. Один – 71-річний чоловік – помер, – повідомив Кличко. – 10  пацієнтів госпіталізували в столичні лікарні. 21 особа лікується вдома на самоізоляції, під контролем медиків”, – зазначив мер столиці.
 
Він підкреслив, що тільки троє киян з тих, які захворіли за минулу добу, виїжджали нещодавно закордон. Інші меж України не покидали. 
 
“Це означає, що вірус все більше охоплює Київ. І що всі заклики дотримуватися обмежень – це не пусті слова і не страшилки! Бережіть себе і тих, хто поруч!”, – наголосив Віталій Кличко.