“Кількість киян, що захворіли, збільшилася за минулу добу на 25 людей. Це: 15 жінок віком від 23-ох до 65-ти років. Та 10 чоловіків – від 17-ти до 68-ми років. В тому числі захворіли на коронавірус ще двоє медиків”, – повідомив Кличко.
Він зазначив, що 10 пацієнтів госпіталізували в столичні лікарні. 15 – лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.
Мер столиці вкотре закликав киян дотримуватися обмежувальних заходів.
“Я розумію, як складно витримувати обмежувальні заходи. Але, доведеться потерпіти. Щоб уберегти себе і тих, хто поруч. Щоб вірус не охопив місто. Бережіть себе!”, – написав Віталій Кличко.