< НАЗАД

Віталій Кличко привітав брата з днем народження

25.03.2020

Вітання і кілька фото мер столиці розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Я щасливий і горжуся тобою, брате! І кожного року, коли вітаю тебе, дякую нашій мамі, яка подарувала мені молодшого брата! Для мене ти – найближчий друг і найнадійніший соратник. Ми розуміємо один одного без слів. Нам завжди цікаво і добре разом. За тебе я зажди тривожуся, як за своїх дітей. Моє плече і моя підтримка – завжди з тобою. Сьогодні, на жаль, не побачимося особисто, бо ти на іншому континенті. Бережи себе! З Днем народження, Володю!” – написав Віталій Кличко.