< НАЗАД

Кличко: Ми домовилися з лідерами фракцій провести сесію Київради 19 вересня

17.09.2019

“Як ви знаєте, я ініціював консультації з головами депутатських фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання. Така зустріч – консультації – відбулися. Ми з лідерами всіх  5 фракцій домовилися про проведення сесії , – сказав після зустрічі Кличко. – Нам потрібно розв’язувати гострі на сьогодні питання для міста. Це і соціальні виплати, і надбавки освітянам, і зарплата транспортникам, підготовка до опалювального сезону. Це ті питання, що необхідно вирішити невідкладно! І я сподіваюся, незважаючи на те, що все сьогодні робиться, аби дестабілізувати ситуацію в столиці, внести хаос, депутати таки зберуться. Розуміючи свою відповідальність перед киянами, які їх обирали і яким вони підзвітні. Так що, на цей четвер ми домовилися провести засідання Київради”, – підкреслив Віталій Кличко. 

Він також зазначив, що в середу, 18 вересня, голови проведуть засідання фракцій і з‘ясують кількість депутатів, що прийдуть на сесію.