





«Зареєстрований законопроект «Про столицю» має отримати експертну оцінку Венеціанської комісії, висновки інших міжнародних експертів. Повинне відбутися громадське обговорення. – підкреслив Кличко. – Я переконаний, в такому вигляді цей законопроект ухвалювати не можна! Він руйнує принципи децентралізації і самоврядування, позбавляє киян права обирати владу в своєму місті. А також створить хаос в управлінні столицею. Подібного немає в жодній європейській країні, в жодному європейському місті. – Коли люди не впливатимуть на процеси, що відбуваються в місті, а влада – не відповідатиме перед містянами, бо її призначили», – наголосив мер Києва.
Він підкреслив, що в проекті закону, фактично, йдеться про централізацію влади.
«Але ж ми ж будуємо демократичну країну! У нас відбулися демократичні вибори Президента. Я вважаю, що саме на таких демократичних засадах і за демократичним законом мають відбутися і вибори в місцеві органи влади», – наголосив мер столиці.