


“На запрошення мого старого друга й одного з найавторитетніших мерів світу Руді Джуліані зустрівся з ним у Нью-Йорку. Обговорили ситуацію в Україні, перспективи подальшої співпраці США та України. І звичайно, ж торкнулися теми важливості розвитку місцевого самоврядування. – написав Кличко. – Я вдячний друзям нашої країни, які підтримують і допомагають, які вірять в Україну! Домовилися, що наступного разу зустрічаємося з Руді в Києві”, – зазначив Віталій Кличко.