











Там уже здійснили ремонт покрівлі, утеплили фасад, замінили всі вікна на енергозберігаючі, проклали нові інженерні мережі, облаштували дитячі майданчики. “У садку буде тепла підлога і автономний теплопункт, тому батьки дітей не хвилюватимуться щодо перебоїв з гарячою водою, – зазначив Кличко. – Наразі будівельники завершують роботи з фарбування фасаду, продовжують ремонт внутрішніх приміщень садочка, здійснюють благоустрій території”, – написав мер столиці.
Садок, що відкриють, розрахований на 205 дітей – 11 груп. У оновленій будівлі, окрім приміщень для навчання та відпочинку дітей, облаштують сучасні спортивну та музичну зали, харчоблок, медичний блок, пральню.