«Сьогодні, на Покрову, ми вітаємо наших воїнів-захисників, справжніх патріотів, які зі зброєю в руках відстоюють незалежність України, боронять нашу державу від російської агресії. Та шануємо пам’ять усіх, хто віддав своє життя за мир в нашій державі, за європейський вибір України та її територіальну цілісність, – наголосив Кличко. – Як сотні років тому славетні козаки захищали Україну, так і сьогодні наші захисники віддають найцінніше, що у них є – свої життя – за нашу країну. Дякуємо вам за вашу мужність і жертовність, за ваш патріотизм!», – підкреслив мер столиці.
Він також подякував медикам та волонтерам, які сміливо підставляють своє плече воїнам на передовій.
«Ви виконуєте велику місію. Про вас писатимуть новітню історію України. Ви – наші герої!», – звернувся до захисників України Віталій Кличко.