




Сьогодні фахівці з Нідерландів підіймають конструкцію спеціальним величезним домкратом і готують її до переміщення. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
«На Шулявці тривають підготовчі роботи до переміщення наступної секції нового мосту. Голандські фахівці підіймають мегадомкратом прогін мосту. Завтра вдень його мають встановити над проспектом Перемоги, поєднавши з уже встановленими двома прогонами, – зазначив Кличко. – Рух проспектом ми поки відкрили, щоб не створювати незручностей киянам, доки тривають підготовчі роботи. А минулої ночі рух перекривали, щоб демонтувати частину контактної мережі тролейбусної лінії», – написав мер Києва.