< НАЗАД
Кличко показав магічний Київ
10.07.2019
“Друзі! Відчуйте магію нашого міста! Ми дуже стараємося, щоб в Києві з’являлося все більше знакових місць. Гарних, комфортних, де приємно відпочивати, займатися спортом, які хочеться показувати гостям української столиці”, – написав мер Києва у Facebook.
Так, за словами Віталія Кличка, столична влада облаштовує і відкриває в Києві все більше гарних і нових локацій, де відпочиває багато киян та гостей столиці.
“Ми облаштовуємо і відкриваємо все більше нових і гарних локацій у Києві. Тепер чимало політиків знімають на них свої передвиборчі ролики. Але що важливо: тут відпочиває багато киян і туристів, для яких, власне, ми все це робимо, – говорить мер Києва у відеоролику. – І багато запитів на зйомки кліпів, різного відео, кіно. Знімайте і показуйте наш Київ! Любіть його так, як любимо ми!” – звертаються брати Клички у відео про українську столицю.