





За його словами, особлива увага інспекторів та поліції – до машин, залишених на смугах громадського транспорту.
«Центр організації дорожнього руху столиці спільно з Патрульною поліцією Києва працюють над упорядкуванню руху громадського транспорту. Сьогодні зранку масово евакуювали автомобілі на бульварі Шевченка – від Бессарабської площі до Площі Перемоги і з протилежного боку. І це – не одноденна акція і не єдина вулиця, де тепер працюють інспектори, поліція та евакуатори», – наголосив Віталій Кличко.