< НАЗАД

Кличко пропонуватиме депутатам Київради долучитися до ремонту приміщення

06.06.2014

“Грошей в бюджеті немає. Будемо шукати компромісне рішення, щоби знайти гроші на ремонт. Будемо звертатися до депутатів, багато з яких є представниками малого та середнього бізнесу, які можуть зробити свій внесок, щоби відремонтувати приміщення і швидше розпочати роботу”, – зазначив Віталій Кличко.

Після брифінгу він провів журналістів кабінетами Київради і продемонстрував, в якому стані перебуває приміщення. Мер разом з представниками ЗМІ відвідали і сесійний зал.

“Ми відремонтуємо цей зал. Але мені не подобається в ньому те, що представники ЗМІ не можуть бути присутніми на засіданнях. Ми хочемо, щоби влада була відкритою, і всі рішення приймалися прозоро. А цей зал побудований так, що представники ЗМІ можуть спостерігати за перебігом засідання тільки з екрану в кулуарах. Тому зараз розглядається проект, щоб зробити у дворі Київради великий прозорий зал зі скла, в якому зможуть бути присутні представники ЗМІ і бачити, в який спосіб ухвалюються рішення. Ми залучили грузинських фахівців, які будували в себе на Батьківщині будинки юстиції”, – сказав Віталій Кличко.

Новий мер також відзначив, що у сесійній залі потрібно встановити систему голосування  “Рада-3”.