< НАЗАД

Володимир Кличко отримав премію німецької медіаспільноти «За мужність і стійкість українського народу в боротьбі проти російської агресії»

15.09.2022

Володимир Кличко від імені українців отримав премію німецької медіаспільноти «За мужність і стійкість українського народу в боротьбі проти російської агресії». Престижною премією український народ відзначила рада  M100 Media Award.

Церемонія відбулася в німецькому Потсдамі. Вручали премію екс-президент Європейської Ради Дональд Туск і Посол США у Німеччині Емі Гутмен. Також на церемонії з головною промовою виступив канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Він запевнив, що Німеччина продовжить підтримувати та допомагати Україні.

«Ми всі вражені мужністю українського народу в боротьбі за свою свободу і незалежність. Багато хто в Європі думав, що Путін захопить Україну за два тижні. Але українці своєю відвагою і незламністю цього не допустили і зламали плани Росії», – сказав Шольц.

Володимир Кличко, отримуючи відзнаку, підкреслив, що ця нагорода –  об’єктивна і українці її заслужили.

«Мені дуже приємно і хвилююче отримати цю премію. І я вдячний вам, що мені випала така честь, – підкреслив Кличко. – Можливо, сьогодні не час для нагород, але така відзнака – абсолютно об’єктивна і українці її заслужили! Заслужили своєю волелюбністю, мужністю і відданістю своїй державі, за яку сьогодні героїчно б’ються і помирають», – підкреслив Володимир Кличко.

Він також звернувся до канцлера Німеччини більше допомагати Україні.

«Ми вдячні за вашу підтримку. Але Україні потрібна більша допомога – економічна, зброєю, політична. І важливо – не тільки говорити, а й рішуче діяти. Українці діють рішуче і тому ми переможемо!», – сказав Володимир Кличко.