< НАЗАД

Місто майбутнього – цифровий мегаполіс (+Drei Magazin)

31.07.2020

Мер Києва Віталій Кличко розповів німецькому журналу +Drei про своє бачення міста майбутнього.

Наразі міста світу стикаються з гострими проблемами екології, енергопостачання, нестачі ресурсів і урбанізації.

Пандемія коронавірусу показала, що ми не готові до глобальних викликів і маємо реагувати на них більш гнучко та скоординовано. У той же час перед муніципалітетами, які приймають рішення сьогодні, стоїть завдання зосередитися на нових стратегіях розвитку міст.

Я дуже люблю моє місто і переконаний в його потенціалі. Ми робимо все, щоб Київ став європейською і світовою столицею. Він повинен пропонувати високу якість життя та водночас бути привабливим для бізнесу.

Київ першим в Україні впровадив розумні технології та інновації в управління містом, і кияни беруть в цьому активну участь. Ми тісно співпрацюємо в цій сфері з нашими парнерами з Берліну. Кияни  користуються цифровими міськими сервісами, перевагами електронної демократії, системами безпеки та електронного бізнесу.Ці інструменти управління дозволяють заощаджувати бюджетні кошти і ухвалювати ефективні управлінські рішення.

Наш головний ресурс – високопрофесійні фахівці, зокрема в ІТ-сфері, креативній індустрії та фармацевтиці. Це сфери, що є сьогодні визначальними для міської економіки.

Також Київ створює нові простори для зустрічей та відпочинку. Місто майбутнього в моєму розумінні – це місто, в якому зручно і комфортно жити.

+Drei Magazin