< НАЗАД

Кличко звільнив заступника голови КМДА Густєлєва через затягування робіт з будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу

05.11.2021

Мер Києва Віталій Кличко звільнив заступника голови КМДА Олександра Густєлєва через затягування робіт із завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Про це Кличко заявив під час Колегії Київської міської державної адміністрації.

“Ще одне важливе питання, яке хвилює всіх киян і мене як мера. Настрій зранку в мене негарний. Сьогодні без попередження заїхав подивитися, що відбувається на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. А там, скажу прямо, мало що відбувається. Хоча регулярно чую  запевнення профільного заступника, що міст в кінці року «поїде». Але обіцянки залишаються обіцянками, а нам потрібен результат! – наголосив мер. – Все, що було потрібно, аби завершити роботи для запуску автомобільного руху, було забезпечено. І фінансово, і організаційно. При цьому, заступник, який відповідає за об’єкт, не зміг раціонально організувати роботу. І кожного разу божився, коли ми виїжджали на об’єкт, що все робиться і рухається до завершення. Я сьогодні поїхав туди сам і побачив, що картина – нерайдужна… У нас немає часу слухати чергові обіцянки чи скарги і нарікання на якісь проблеми. Кияни вимагають міст від мене. І згадуватимуть не вас, що ви не виконали взяте переді мною зобов’язання! Тому, переконаний, потрібно міняти менеджера проекту. І я ухвалив рішення про звільнення профільного заступника, який публічно мені обіцяв, що ми запустимо авторух в кінці цього року, – Олександра Густєлєва. Олександре Олександровичу, щоб не водити юридичних хороводів, чекаю на вашу заяву. Тут уже реально немає про що дискутувати. І чекаю на нараду відповідальних фахівців – транспортного департаменту, представників підрядника, та всіх інших, хто долучений до запуску об’єкту. Будемо оперативно вирішувати як ми рухаємося далі”, – наголосив Віталій Кличко.