< НАЗАД

Кличко звернувся до поліції розслідувати напад на інспектора з паркування

11.08.2021

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до поліції невідкладно розслідувати напад власника мережі магазинів “ІБІС” на інспектора з паркування.  Матеріал з відеореєстратора інспектора мер оприлюднив на своєму офіційному сайті.

Він зазначив, що сьогодні, біля  магазину “ІБІС” на бульварі Лесі Українки в столиці, відбулася сутичка із застосуванням газового балончику. Конфлікт стався після того, як інспектор із паркування виявив, що  антипаркувальні стовпчики з обох боків пішохідної зони біля магазину обладнані замками і виймаються  з асфальту. Він викликав спеціалістів ШЕУ, які розпочали заміну пошкоджених стовпчиків. У цей час з “ІБІС” вибіг власник мережі та накинувся на інспектора. І застосував газовий балончик. До нього приєдналися охоронці магазину. Інспектор був змушений у відповідь використати засіб індивідуального захисту – газовий балончик, що входить в комплект його спорядження.

“Вже неодноразово місто отримує скарги на керівництво мережі магазинів зброї, яке, нехтуючи правилами, запускає деякі автомобілі на пішохідну зону, виймаючи антипаркувальні стовпчики. Саме тому, зокрема, на тротуарах на бульварі Лесі Українки чергують інспектори з паркування, – зазначив Кличко. – Хочу  наголосити, що правила у місті – однакові для всіх. Сьогодні керівництво магазину перейшло межу й застосувало фізичну силу до інспектора під час виконання ним своїх службових обов’язків. Міська влада налаштована навести лад з паркуванням у столиці. Особливо в ситуації, коли тротуари вщент заставлені автівками, що заважають пересуванню пішоходів. І ми очікуємо на оперативне розслідування поліцією  інциденту з нападом на інспектора з паркування”, – наголосив Віталій Кличко.