< НАЗАД

Кличко закликав киян та всіх українців вакцинуватися: 98 відсотків госпіталізованих до лікарень з коронавірусом – не вакциновані

20.10.2021

98 відсотків госпіталізованих до лікарень з коронавірусом киян – не вакциновані. Про це мер столиці Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці і в Україні загалом – погіршується щодня. За минулу добу в Києві – понад 1 тисяча нових хворих та 29 летальних випадків. Понад 500 людей потрапили в лікарні. Більшість із них – у важкому стані. Ліжка в столичних лікарнях стрімко заповнюються. Київ – на порозі червоної зони”, – підкреслив Кличко.

Він зазначив, що єдиний на сьогодні спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень – масова вакцинація.

“Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів! Бо 98 відсотків госпіталізованих до лікарень – не щеплені. І помирають, в абсолютній переважності, не вакциновані пацієнти. Подумайте про це! – наголосив мер столиці. – Я розумію, що моє звернення для частини людей – непопулярне. Але найважливіше для мене – зберегти здоров’я і життя киян! Не допустити колапсу медичної системи, яка може не впоратися з надто великою кількістю хворих. – Як це було в деяких країнах під час минулих хвиль коронавірусу. Пам’ятайте: вірус блокує повноцінне життя. І вибір у нас невеликий – або вакцинація, або – ізоляція! Обирайте здоров‘я і життя – своє, своїх близьких, друзів та тих, хто поруч!” – закликав Віталій Кличко.