< НАЗАД

Кличко закликав депутатів затвердити нормативну грошову оцінку земель у столиці

08.07.2021

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради затвердити нормативну грошову оцінку земель у столиці. Про це він заявив на початку засідання Київради.

“Сьогодні ми маємо розглянути чимало питань, важливих для міста та киян.
Тому давайте конструктивно попрацюємо. Зокрема, ми повинні затвердити нормативну грошову оцінку земель у столиці. І, хоч вона вступить в силу з 2023 року, йдеться про наповнення бюджету міста. Тому це важливо, – сказав Кличко. – Також, сподіваюсь, всі підтримають ухвалення низки дозволів на розробку проектів землеустрою для нових скверів у столиці. Це дозволить захистити території від забудови”, – додав він.

Мер Києва зауважив, що з правками секретаря Київради Володимира Бондаренка депутати сьогодні можуть продовжити дію Програми розвитоку зелених зон до кінця цього року і вже восени прийняти нову Програму.

Кличко нагадав, що сьогодні в столиці є 128 парків та 618 скверів, зальною площею 3850,5 гектарів. Тільки у 2020 році Київрада підтримала 75 ініціатив щодо створення нових зелених зон – загальною площею майже 56,5 гектарів. А з початку цього року – ще 7 ініціатив щодо створення нових зелених зон на загальній площі близько 4 гектарів.

“Ми оновлюємо існуючі парки, сквери, зони відпочинку та створюємо нові. І продовжимо це робити! Нагадаю, що за останніх кілька років у столиці оновили понад 490 парків та скверів. І понад 480 об’єктів отримали статус парку або скверу”, – наголосив Віталій Кличко.