< НАЗАД

Кличко: За останній тиждень у Києві від коронавірусу померли 220 людей

26.03.2021
За останній тиждень у Києві від коронавірусу померли 220 людей. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

“Зважаючи на значну кількість пацієнтів у важкому стані та ускладнений перебіг хвороби, зросла останнім часом і смертність від вірусу. Тільки за останній тиждень у Києві від коронавірусу померли 220 людей. Наймолодшому з них був 31 рік. Найстаршим – двом жінкам – по 95 років”, – повідомив Віталій Кличко.