Мер, звертаючись до жінок, підкреслив, що всі вони щодня сумлінно і віддано виконують свою роботу. Інколи – дуже небезпечну.
«Наприклад, більшість лікарів, молодшого медперсоналу у столичних медзакладах – саме жінки. І сьогодні вони на передовій у боротьбі з коронавірусом. Під час пандемії найбільше навантаження лягло саме на плечі медиків. І ми дуже вдячні за їх роботу, за їх місію! І як можемо підтримуємо наших медпрацівників”, – сказав Кличко.
Він також зазначив, що столиця підтримала рішення «ООН-Жінки» – відзначити жіноче лідерство у подоланні COVID-19. І саме Київ став першим містом України, де реалізували цю ініціативу.
«Хочу також підкреслити, що столиця і надалі буде підтримувати жіночі організації, рухи, бо це – потужна енергія для досягнення рівних можливостей у нашому місті. Наша дорожня карта – Європейська Хартія рівності та План дій, розроблений за участі Національного демократичного інституту, – зауважив мер. – Хочу подякувати, дорогі жінки, за вашу працю, витримку, за ваші розум і мудрість! Спасибі, що віддаєте свій талант і час заради змін у нашом місті і в нашій країні», – наголосив Віталій Кличко.
У заході також взяли участь Еріка Квапілова – голова представництва «ООН-Жінки» в Україні та Хайме Надаль – голова представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
Зокрема Хайме Надаль у вітальному слові відзначив суттєвий прогрес української столиці в боротьбі з проявами домашнього насильства і вручив меру Києва Віталію Кличку почесну відзнаку «Київ – місто вільне від домашнього насильства».









