< НАЗАД

Кличко відкрив новозбудований дитячий садок на Троєщині

26.05.2021

Мер Києва Віталій Кличко відкрив новозбудований дитячий садок № 327 на вулиці Радунській, на Троєщині.

“Тут, в 24-му мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина раніше була стихійна парковка. В 2019 році ми розпочали будівництво і звели новий – один з найкращих дитячих садків у Києві. Це – сучасний, гарний садок – з басейном, зі спортивним та музичним залами, танцювальним класом, з кабінетами логопеда і психолога, інтерактивною кімнатою. Також оснастили найсучасніший харчоблок, медичний пункт.

Будівля утеплена, повністю енергоефективна, обладнана сучасними системами вентиляції та опалення. Все освітлення в садку – енергозберігаюче, – сказав Кличко. – Я переконаний, що всі батьки хотіли б, щоб їхні діти відвідували саме такі сучасні садочки, з такими комфортними умовами”, – підкреслив він та додав, що це уже 33 дошкільний навчальний заклад, збудований чи повністю реконструйований за останніх кілька років у столиці.

Розрахований садок на 260 місць – 14 груп.

Як і в усіх садочках столиці, в цьому дитячому закладі встановили відеоспостереження – як внутрішнє, так і зовнішнє, охоронну сигналізацію, систему протипожежного захисту, домофонний зв’язок на вході на територію і в будівлю. Також заклад облаштували і для комфортну маломобільних відвідувачів. Територія садочка облаштована та озеленена і для прогулянок та ігор дітей на свіжому повітрі.

Садок уже внесли в систему електронного запису. Тож батьки можуть записувати до нього дітей. Заклад розпочне свою роботу із 1 червня.

Нагадаємо, за останніх кілька років у Києві збудували або повністю реконструювали 9 шкіл та 33 дитсадки.

До 1 вересня відкриють новозбудовану школу в Солом’янському районі.

Також цього року розпочнеться будівництво школи на Позняках і планують завершити добудову ще в одній школі, а також надбудову поверху в одній із столичних гімназій. У процесі реконструкції ліцей “Лідер” на Печерську, а також триває будівництво школи у Биківні. Розпочнуть проектування будівництва ще 3 нових шкіл – двох на Троєщині та однієї в Дарницькому районі. А також планують здійснити капремонти і реконструкцію в чотирьох дитячих садочках.