Захворіли: 169 жінок віком від 18 до 91 року, 127 чоловіків віком від 18 до 87 років. А також 6 дівчаток від 10 місяців до 17 років та 11 хлопчиків від 1 до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 41 пацієнта. Одужали минулої доби 816 людей. Загалом коронавірус подолали 99 181 киянин.
“Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 93, Деснянському – 67 та в Святошинському – 29”, – зазначив Віталій Кличко.