Захворіли: 726 жінок віком від 18 до 95 років, 475 чоловіків віком від 18 до 91 років,. А також 32 дівчинки від 1 до 17 років та 34 хлопчики від 1 тижня до 17 років.
До лікарень столиці госпіталізували 144 хворих на коронавірус та 370 пацієнтів з підозрою на COVID-19.
Одужали минулої доби 600 людей. Загалом коронавірус подолали 103 722 киян.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 259, у Дніпровському – 165 та в Деснянському – 160 випадків», – зазначив Віталій Кличко.