< НАЗАД

Кличко: В столиці виявили за минулу добу 1050 хворих на коронавірус. 32 людини померли

23.03.2021
У столиці виявили за минулу добу 1050 хворих на коронавірус. 32 людини померли. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«1050 підтверджених випадків захворювання на коронавірус за добу в столиці. Померли 32 людини. Усього за період пандемії в місті 3114 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 154 036», – повідомив Кличко.

Захворіли: 584 жінки віком від 18 до 91 року, 408 чоловіків віком від 18 до 88 років, 27 дівчаток від 1 до 17 років та 31 хлопчик від 1 до 17 років.

До лікарень столиці госпіталізували 104 хворих на коронавірус. Загалом, разом з підозрою на коронавірус, госпіталізували 528 людей.

Одужали минулої доби 845 людей. Загалом коронавірус подолали 102 789 киян.

«Найбільше випадків захворювання виявили в районах: Дарницькому – 232, Деснянському – 190 та в Дніпровському – районі -148», – зазначив Віталій Кличко.