< НАЗАД

Кличко: У столиці триває відновлення житлових будинків, пошкоджених обстрілами російських варварів

28.02.2024

Відновлення столичних будинків, пошкоджених ракетними атаками росіян триває. Найближчим часом столиця відновить, зокрема, два будинки у Голосіївському районі, які значно постраждали від атаки 7 лютого. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу «Київ».

«Найближчим часом столиця відновить, зокрема, будинки на вул. Заболотного, 60 та 62 у Голосіївському районі, які значно постраждали від ракетної атаки 7 лютого. Вже через два дні після трагедії, був готовий висновок попередньої експертизи. Наразі триває детальне обстеження, за результатом якого оперативно розроблять проект відновлення будинків. Також столична влада проводитиме регулярні зустрічі з ініціативними групами мешканців щодо перебігу відновлення», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва також зазначив, що столична влада планує залучити від міжнародних партнерів додатково близько 20 мільйонів гривень для проведення термомодернізації будинку на вулиці Мокра, 7 у Солом’янському районі, який постраждав через російську атаку в січні цього року. Будинок відновлять коштом міського бюджету, а термомодернізацію зроблять за рахунок допомоги партнерів.

Загалом, на сьогодні в столиці відновили близько 20 житлових будинків, які найбільше постраждали внаслідок обстрілів російських варварів. Їх повністю відновили і люди повернулися в свої квартири.